Menu

Aktualności

Doskonała alternatywa dla typowego kontenera. Zabudowa wprost idealna do pojazdów obsługujących przeprowadzki, przewóz mebli i wyposażenia mieszkań. Szeroki wachlarz możliwości w temacie zabezpieczenia ładunku. W standardowym wyposażeniu kontenera znajduje się listwa do mocowania ładunku, do której możemy zainstalować pasy czy drążek – oczywiście na życzenie klienta można zamontować dowolną ilość -  na różnych wysokościach.  Jeśli dodamy do tego uchwyty podłogowe to możliwości wzrastają kilkukrotnie. Cała konstrukcja charakteryzuje się wysoką sztywnością i trwałością przy zachowaniu estetycznego wyglądu.

Nowa hala!2018-06-07 Nowa hala!

Z przyjemnością informujemy o ukończeniu budowy. Powstała u nas nowa hala produkcyjno-montażowa, hala magazynowa ze spawalnią oraz budynek socjalny wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i parkingami.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zabudowy skrzyniowej oraz zabudowy skrzyniowej z plandeką. Stosujemy najlepsze materiały, proponujemy szeroki wybór wyposażenia dodatkowego.

Wywrotki2016-01-16 Wywrotki

   Wykonujemy wywrotki z zastosowaniem najnowocześniejszych układów hydraulicznych. Wszelkie parametry staramy się maksymalnie dostosować do potrzeb klienta. 

 

Wykonujemy szeroko pojęte zabudowy specjalistyczne - między innymi lawety, różnego rodzaje adaptacje oraz pojazdy specjalnego użytku. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, doradzimy wybór idealnie dostosowanej zabudowy dla Państwa potrzeb.

Partnerzy: